+90 (342) 323 70 75 info@buharaturizm.com.tr

BATI KARADENİZ (4)

Kişi Başı 795TL

BATI KARADENİZ (4)

2017-08-19 - 2017-08-24


BATI KARADENİZ TURU

TUR                           : BATI KARADENİZ.

TUR TARİHİ              : 19.08.2017 ÇIKIŞ

TUR HAREKET YERİ : GAZİANTEP BUHARA TURİZM ÖNÜ.

HAREKET SAATİ       : 20:30

KONAKLAMA            : YARIM PANSİYON

GECELEME                : 4 GECE – 5 GÜN

GEZİLECEK YERLER  : AMASYA – YALI BOYU EVLERİ – KRAL KAYA MEZARLARI – HAZERANLAR KONAĞI – SAMSUN – AMAZON KÖYÜ – AMİSOS TEPESİ – BANDIRMA VAPURU – İLK ADIM ANITI – GAZİ KÖŞKÜ – SİNOP – SİNOP CEZAEVİ – KASTAMONU – SAFRANBOLU – YÖRÜK KÖYÜ – AMASRA – BARTIN – ZONGULDAK – DEVREK – YEDİ GÖLLER – ABANT GÖLÜ.


FATİH SULTAN MEHMET’İN ‘’LALA LALA ÇEŞM-İ CİHAN BURA’MI OLA ? DEDİĞİ DENİZ İLE AMASRA’NIN AŞKINI BİLİR MİSİNİZ ? ÖNCESİNDEN BAŞLAYIP, SONSUZA GİDEN DENİZ, AMASRA’YA KAVUŞMA ÖZLEMİYLE ATILIR KIYI’YA, DİYE BAŞLAR SATIRLAR.

1.GÜN : GAZİANTEP – KAHRAMANMARAŞ – SİVAS – AMASYA.

20:00 'DE BUHARA TURİZM ÖNÜN'DEN GECE YOLCULUĞU İLE AMASYA’YA HAREKET.

 

2. GÜN :AMASYA – SAMSUN.

AMASYA’DA OTEL'DE AÇIK BÜFE SABAH KAHVALTISI SONRASI, AMASYA GEZİSİ. TARİHİ SAAT KULESİ, YALI BOYU EVLERİ, KRAL KAYA MEZARLARI, YILDIRIM BEYAZIT CAMİİ, HAZERANLAR KONAĞI, AMASYA MİNYATÜR MÜZESİ, AMASYA ARKEOLOJİ MÜZESİ, ŞEHZADELER PARKI, MUMYALAR MÜZESİ, BİMARHANE, FERHAT İLE ŞİRİN AŞIKLAR MÜZESİ, GEZİLERİ SONRASI SAMSUN’A HAREKET. AMAZON KÖYÜ, AMİSOS TEPESİ,   BANDIRMA VAPURU, İLK ADIM ANITI, GAZİ KÖŞKÜ, ATATÜRK HEYKELİ, KONAKLAMA VE AKŞAM YEMEĞİ SAMSUN’DA OTEL’DE.

 

3. GÜN :SAMSUN - SİNOP – KASTAMONU.

OTEL’DE AÇIK BÜFE SABAH KAHVALTISI SONRASI SİNOP’A HAREKET. SİNOP ŞEHİR TURU, DİYOJEN HEYKELİ, SİNOP CEZAEVİ, SİNOP KALESİ SONRASI KASTAMONU’YA HAREKET. MEHMET AKİF ERSOY’UN İSTİKLAL MARŞINI CUMA HUTBESİNDE İLK OKUDUĞU YER OLAN NASRULLAH CAMİİ, ŞERİFE BACI ANITI, KASTAMONU’DA SERBEST ZAMAN. KONAKLAMA VE AKŞAM YEMEĞİ KASTAMONU’DA OTEL’DE.

 

4. GÜN : KASTAMONU – SAFRANBOLU.

OTEL’DE AÇIK BÜFE SABAH KAHVALTISI SONRASI SAFRANBOLU’YA HAREKET. YÖRÜK KÖYÜ, SİPAHİOĞLU KONAĞI GEZİLMESİ VE FİLİZ TEYZENİN SHOW'U, HIDIRLIK TEPESİ, KÖPRÜLÜ MEHMET PAŞA CAMİİ, CİNCİ HANI, KAYMAKAMLAR KONAĞI,   SAFRANBOLU ÇARŞILARIN’DA SERBEST ZAMAN KONAKLAMA VE AKŞAM YEMEĞİ SAFRANBOLU’DA OTEL’DE.

 

5. GÜN : SAFRANBOLU - AMASRA – ZONGULDAK.

OTEL’DE AÇIK BÜFE SABAH KAHVALTISI SONRASI AMASRA’YA HAREKET. FATİH SULTAN MEHMET'İN "LALA LALA ÇEŞM-İ CİHAN BURA’MI OLA" DEDİĞİ BAKACAK MEVKİİNDEN AMASRA’YA PANORAMİK BAKIŞ, AMASRA MÜZESİ, AĞLAYAN AĞAÇ, CUMA HUTBESİNİN KILINÇLA OKUNDUĞU FATİH CAMİİ, CENOVA ŞATOSU, TEKNE TURU KONAKLAMA VE AKŞAM YEMEĞİ ZONGULDAK’DA OTEL’DE.

  

6. GÜN : ZONGULDAK - YEDİ GÖLLER – ABANT GÖLÜ.

OTEL’DE AÇIK BÜFE SABAH KAHVALTISI SONRASI BASTONLARI İLE ÜNLÜ DEVREK’E HAREKET. DEVREK’DE MİNİBÜSLERE BİNEREK YEDİ GÖLLERE ÇIKIŞ, YEDİGÖLLER’DE SERBEST ZAMAN. ABANT’A HAREKET, ABANT GÖLÜ ETRAFIN’DA OTOBÜS İLE TURLADIKDTAN SONRA  GÖL ETRAFIN’DA SERBEST ZAMAN SONRASI DÖNÜŞ YOLCULUĞUNA GEÇİYORUZ.                    

Ü C R E T

 

NAKİT

PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI

:

795 TL

795 TL PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT

6 – 12 YAŞ (AİLE İLE AYNI ODADA)

:

645 TL

645 TL PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT

0 – 5 YAŞ

:

25 TL

25 TL PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT

Tek Kişilik Oda Farkı

:

200 TL

200 TL PEŞİN FİYATINA 5 TAKSİT

KREDİ KART’INA TAKSİT FİNANSBANK – BONUS CARD & AXSES  KARTLARINA YAPILMAKTADIR.

NAKİT ÖDEMELERDE 70 TL İNDİRİM.

REZERVASYON SÜRESİ

ÖDEME ALINMADAN YAPILAN REZERVASYONLARDA OPSİYON SÜRESİ 3 GÜNDÜR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

 MERCEDES TRAVEGO VEYA TOURISMO OTOBÜSLER İLE TÜM ULAŞIMLAR.

 4 GECE BELİRTİLEN OTELLERDE KONAKLAMA.

 TOPLAM 5 SABAH KAHVALTISI – 4 AKŞAM YEMEĞİ.

 1. GÜN AMASYA'DA SABAH KAHVALTISI.

 4 SABAH KAHVALTISI.(KONAKLAMA YAPILAN OTELLERDE)

 4 AKŞAM YEMEĞİ. (KONAKLAMA YAPILAN OTELLERDE)

 ARAÇ İÇİ LİMİTSİZ İKRAMLAR.(ÇAY,KAHVE,KOLA,FANTA,MEYVA SUYU V.S.)

 PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM TURLAR.

 PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ.  

 SEYAHAT SİGORTASI.

 ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ:

 ÖĞLE YEMEKLERİ.

 MÜZE & ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ.

 YEDİGÖLLER MİNİBÜS ÜCRETİ.NOTLAR

 OTOBÜSTEKİ YERLER İÇİN KAYIT SIRASINDA KOLTUK NUMARASI VERİLECEKTİR.

 REZERVASYON İÇİN KİŞİ BAŞI 250 TL ÖN ÖDEMENİN ACENTAMIZA YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.

 KALAN BAKİYENİN HAREKET TARİHİNDEN 20 GÜN ÖNCE ÖDENMESİ GEREKMEKTEDİR.

 00-05 YAŞ ÇOCUKLARA OTOBÜS’TE KOLTUK, OTEL’DE YATAK VERİLMEMEKTEDİR ve YEMEK’LERDE SERVİS AÇILMAMAKTADIR.

 00-05 YAŞ ÇOCUKLARDAN SADECE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI ÜCRETİ ALINMAKTADIR.

 00-05 YAŞ ÇOCUKLARA OTOBÜSTE KOLTUK İSTENİRSE KOLTUK ÜCRETİ : 200 TL

REZERVASYON SÜRESİ

ÖDEME ALINMADAN YAPILAN REZERVASYONLARDA OPSİYON SÜRESİ 3 GÜNDÜR.

TURUMUZA KATILIRKEN : Karadeniz bölgesi sürekli yağış olan bölgelerden birisi olduğu için yanınıza Şemsiye, Yağmurluk, Hırka, Kazak almayı unutmayınız. Ayrıca rahat yürüyüş için spor ayakkabınızı, terliğinizi veya sandaletinizi, rahat kıyafetlerinizi, otobüste gece yolculuğu yapacağımız için otobüste kullanmak üzere küçük seyahat yastığınızı ve Karadeniz´deki anılarınızı devamlı hatırlamak için Fotoğraf makinenizi ve yedek hafıza kartı veya filmlerinizi ve yedek batarya ve pillerinizi yanınıza almayı unutmayınız.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.


DİKKAT: TC NOLU NÜFUS HÜVİYET CÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ.


Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.


Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.


*** Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur.


*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama extra bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.


***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.


***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.